בואו להתעדכן באירועים הקרובים של תחבורה היום ומחר

תחבורה היום ומחר שמחה להזמין אתכם לפאנל הבחירות הארצי בנושא תחבורה,

וגם למפגשי למידה בנושא תחבורה למתקדמים, מהרו להירשם!

 

פאנל הבחירות הארצי בנושא תחבורה

25.3.2019, בית סוקולוב, רחוב קפלן 4, תל אביב, 17:15-19:00.

 

בחירות 2019 מתקרבות, תחבורה ומחר בשיתוף פעולה עם מרחב- התנועה לעירוניות מתחדשת, אדם טבע ודין, עמותת סיכוי וארגון נהגי האוטובוס בישראל עמלים על פאנל מיוחד לקראת הבחירות בנושא תחבורה.

בפאנל יקחו חלק נציגי מפלגות מועמדות לכנסת ה-21: ח"כ יעל גרמן (כחול לבן), ח"כ מירב בן ארי (כולנו), ח"כ יעל כהן פארן (העבודה), מר עבד אל-חכים חאג' יחיא (רע"ם- בל"ד), ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה), ח"כ מוסי רז (מרץ), ח"כ אוסאמה סעדי (חד"ש- תע"ל). 

הכניסה ללא תשלום אך נדרשת הרשמה מראש.

 

להרשמה לחץ כאן | למידע נוסף לחץ כאן

   

מפגשי למידה בנושא תחבורה למתקדמים

10:00-13:00, משרדי מרחב, שדרות יהודית 33, תל אביב.

 

♦ יום ג', 2/4- הנחיות ליועצי תחבורה

♦ יום ד', 17/4- בחינת תכניות בסביבת תחנות רכבת

♦ יום ד' 29/5- מדיניות חניה

דמי רישום: 150 (מפגש בודד) | לכל המפגשים: 400

 

להרשמה למפגש הראשון לחץ כאן | למידע נוסף לחץ כאן

   

דוח מבקר המדינה

מבקר המדינה מציג את מחדלי התחבורה שבראשם העדר מדיניות עם סדרי עדיפויות ברורים. רוב התגובות לדוח בתקשורת התייחסו לחוסר בהשקעה בתחבורה הציבורית, אולם אנו רוצים לשים את הזרקור על הצד השני של המשוואה- המלצת המבקר למשרדי  האוצר והתחבורה ש "יערכו ליישומם של התמריצים הכלכליים להפחתת השימוש בכלי רכב פרטיים" . כל עוד המדינה תמשיך לסבסד ולתעדף את השימוש ברכב הפרטי, לעולם התחבורה הציבורית לא תוכל להיות תחרותית ונישאר כולנו לעמוד שעות בפקקים, תחבורה היום ומחר ריכזה את הצעדים הנדרשים להפחתת השימוש ברכב הפרטי  במסמך שהונח בפני משרד מבקר המדינה במהלך עבודתו על הנושא. ואתם מוזמנים לקרא עוד ולהעמיק. כבר בשנת 2006 פרסמנו התחייחסות  לטיפול בנושא מרכיב  אחזקת רכב בשכרם של עובדי המדינה, אך דבר לא השתנה מאז... אנו בטוחים כי דוח המבקר יככב בפאנל הבחירות. מצפים לראתכם שם!

   

 

נשמח לראותכם באירועים השונים,

תמר קינן וכל צוות תחבורה היום ומחר